בנייה . קידום . ייעוץ

אתר תדמיתי – עופר שאיבות

תיק עבודות

בניית אתר תדמיתי ליועץ בתחום התזונה שמתמחה בעיקר בטיפולי סוכרת ובעודף משקל. באתר דאגנו לבחור תמונות ייעודיות שנותנות לנו אווירה ולא דורשים מהאתר להיות ברמה צבעונית גבוה ובמיוחד במעבר למתכונים שזה לב האתר. והדבר המושלם באתר הזה הוא שהלקוחות של עופר נהנים וזוכים למגוון רחב של מתכונים להכין אוכל בבית שיתאים לדיאטה שלהם ויהיה קל להכנה עם הילדים.

גם אני ואישתי לקחנו תוכנית תזונה אצל עופר וחוץ מהדייטה זה נתן לנו כלים וידע עצום שאנחנו מיישמים וחוקרים עוד  לעתיד טוב יותר.

כמובן תודה ענקית לגרפיקאית הסופר מוכשרת ליאת משה שאני לא זז מלימטר בלי להתייעץ איתה בכל הנושא שקשור לעיצוב ולמחשבה על העיצוב, בנוסף לפרויקט הזה לקחתי את בן דוד שלי המתכנת הצעיר ונהמרץ שיתן לי את המענה בתיכנות והוא עמד בזה בגבורה, תודה יחיעם יאיר היקר, כן ירבו עבודות ביחד בעתיד ב"ה.

מה דעתכם?
ofer-sheivot.co.il

אתר תדמיתי - עופר שאיבות
אתר תדמיתי - עופר שאיבות ביוב

תודה רבה ללקוח עופר דיגמי שממש נתן לנו יד חופשית לעשות כל מה שעלות לנו בראש, היה חשוב לו מאוד שהמרשמים יהיו נוחים לגולשים לקרוא ולהדפיס.

ללמוד זה הדבר הכי חשוב בחיים, שהמוח שלנו לא יתנוון. באתר הזה למדנו להרים את עצמנו בכמה רמות ותת סופר דגש בחווית משתמש UX/UI. כמו הצגת הפרוייקטים לפי סוג הפרויקט ותיאור כל המידע שכל פרויקט יכול להכיל כולל הדמיות של הדירות בכל נכס. תראו איך סדרנו להם את צור קשר באתר, פשוט לתת דגש לפרטים הכי קטנים.