קידום אתרים, אינסוף אתרים באינטרנט

טוב כולם טובים וכולם יודעים את התורה, אז אני כמו כולם רוצה שלכולם יהיה טוב ולכם יכנסו לאתר. קידום אתרים בגוגל אדוורדס.
התשלום אך ורק כאשר לחצו על מודעה והגיעו לאתר (יש גם מקרים של קליקים לא חוקיים, נדבר על זה בהמשך). בוא נראה מה זה קידום אתרים.

אינסוף אתרים באינטרנט 

כיום המדיה לחיפוש מוצר/שירות היא האינטרנט ומי שלא נמצא שם לא קיים, זה לא נכון למוצרים או שירותים שאנחנו צריכים אותם כגון משרדי ממשלה. אבל אם אנחנו לא אירגון שהגולש צריך אותנו במפורש. לדוגמא "עוגות מעוצבות" אנחנו נרצה שיגיעו אלינו קהל יעד חדש אבל ממוקד שיודע מה הוא רוצה. אז ברוב המקרים האנשים שמחפשים "עוגות מעוצבות" ישאלו חברים או מקרים ומה אז הם במקרה הטוב למישהו אחד שהוא מכיר שבמקרה יושב רחוק. פה נכנס הקידום בגוגל. הגולש יוזם את הביטוי שהוא מחפש "עוגות מעוצבות" והמטרה שלנו שהוא יראה את המודעה שלכם וילחץ ויגיע לאתר שלכם ויזמין עבודה. ופה אני עשיתי את העבודה שלי כמו שצריך.
 

אז, הינה, היתרונות של קידום ממומן בגוגל אדוורדס (פר קליק)

- היתרון הראשון אין התחייבות. אם תחליטו להפסיק גוגל לא מחייב אותכם על כלום.
- התקציב נקבע מראש וזה מה שתשלמו במקסימום בסוף אותו חודש, נניח הקצבתם 50 ש"ח ליום אז במקסימום תשלמו 50 ש"ח כפול מספר ימי     החודש מיום התחלת הקמפיין.
- תשלום לפי מילה, כל מילה מקבלת תקציב משלה והתשלום הוא לפי העלות של הקליק לאותה מילה, נניח הקצבנו 5 ש"ח למילה, אם יהיה לחיצה אז זה מה שאנחנו נשלם לגוגל.
- התוצאות הן מידיות, מרגע שהפעלנו קמפיין. כשבוע ימים נתחיל לראות את התוצאות בחיפוש הביטוי. אני תמיד מרגיע את הלקוחות ומבקש מהם לאט לאט לתת לקמפיין לעלות באופן טיבעי ולא סתם להעלות מחירים.
 

בי מקדמת אתכם

כאמור, בכדי ליהנות מכל היתרונות אותם קידום אתרים ממומן טומן בחובו, יש להיעזר בשירותיו של איש מקצוע מיומן ומנוסה בתחום, שהינו בעל ניסיון רב בתחום קידום האתרים ובעל היכרות מעמיקה עם "גוגל אדוורדס" – התוכנה באמצעותה מרכיבים את הקמפיין.
איש מקצוע מנוסה, ידע לקחת את התקציב אותו אתם מוכנים להקצות עבור מטרה זו ולחלק אותו בצורה חכמה בין מילות המפתח הרלוונטיות. 


#קולז קידום אתרים (תוייגנו באינסטוש)

* הרכב להמחשה בלבד :-)

 

 

 
לכל המאמרים