חנויות

במהלך השנים מתחזקת האופציה של בעלי עסקים בעלי חנויות פיזיות הרצון למכור גם ברשת, ופה באה החנות הווירטואלית או החנות הדיגיטלית או איקומרס יש לה הרבה מילים בעלי אותה משמעות באינטרנט.

החנות מאופיינת כפחות מעוצבת אלה כמובילה את גולשים לבצע רכישה בחנות כלומר המוצרים צריכים להיות מוצגים בצורה סופר מדויקת עם תמונות ותיאור לכל מוצר, צריך להכניס רעיונות של גימיק שיגרמו לגולשים לרכוש את המוצרים מהאתר כמו מוצרי מבצע במחיר, כמו קופונים כמו משלוח חינם מעל X שקלים וכיוצא בזה עם זאת החנות חייבת להיות עם חוזים מעורכי דין שמתמחים לדיני רשת, של תנאי השימוש בחנות ותקנון המוצרים והחזרת המוצרים, מחירי ותנאי המשלוחים. בנושא המשלוחים ניתן לעשות משלוחים לפי כמות או לפי משקל. הפלאג הנפוץ להקמת חנויות באינטרנט זה ווקומרס שעוטף את כל הנושא של חנויות באינטרנט מא' ועד ת' כמו למשל משלוחים, חוזים, מוצרים, קטגוריות, תמונות למוצרים, הזמנות, לקוחות ממש הכול וזה הדבר שאנחנו מאוד אוהבים בפלאג הזה.
 

Conpe Israel

אחד הפרויקטים הכי מעניינים שיצא לנו לקחת חלק בו, הקמת חנות לתאורת קמפינג ולחצר... האתר מתאפיין במוצר סופר ייחודי לתאורת חוץ ניידת בכמה רמות פלוס אביזרים רלוונטיים. היינו צריכים לתת דגש על המוצר על התוצאה של התאורה ונראה לי שהצלחנו בזה, בזכות העיצוב הסופר מדוייק של Liat Moshe Donio שיודעת להדגיש בדיוק כל שבב של אור והתכנות של האחת והיחידה המלכה שלנו סיגי שעבדה איתי ימים ולילות בכדי ליצור מוצר מושלם.

סיפורי נייר

זה סיפור שהתבשל על אש קטנה במשך הרבה שנים… התחיל מאהבה ליצירה, המשיך מהיכרות עם עולם הילדים, והפך את החיבור הבלתי נמנע הזה ליצירה חדשה של קו ורוח. אנו בסיפורי נייר בונים את המוצרים בהקפדה, ובמטרה לשים את החוויה שלכן/ם במרכז, כשהמוצר הוא הטריגר, או האווירה.

היכל המסיבות

ימי הולדת לפי נושא, לפי גיל, אירועים מיוחדים של פעם בחיים, חגים, מוצרי אפייה, מוצרים משלימים ועוד המון הפתעות. בהיכל המסיבות תוכלו למצוא את כל האביזרים למגוון החגיגות והאירועים והכל תחת קורת גג אחת.

ספרי גאולה 2006

ספרי גאולה משווקת בשיווק ישיר ציוד מקיף במחירים מוסדיים ללא תחרות למגוון רחב של לקוחות. בין לקוחותינו: גני ילדים, מוסדות חינוך, מרכזים קהילתיים, בתי ספר, צהרונים, מעונות יום ומשפחתונים, חוגים וקייטנות, ריתמיקאיות, מרפאות בעיסוק ומוסדות לחינוך המיוחד.
עוד עבודות

אני חייב לציין שחנות לא תתקדם בלי פרסום (שיווק אינטרנטי) כמו שיווק בגוגל או בפייסבוק/אינסטגרם, טאבולה ואאוטבריין אלו הכלים שיש לנו באינטרנט לשווק את המוצרים בחנות שלנו. זהו
זה המידע על קצה המזלג.