דפי נחיתה

תחום דף נחיתה הוא תחום רוויה עם חברות לבניית אתרים מצויינות, אנחנו נציין פה את הדרישות מאתר טוב ומה אנחנו ממליצים לבניית אתרים באינטרנט.
 

דף נחיתה טוב לקהל היעד שלנו

אני רואה בנקודה הזאת הכי חשובה בבניית אתרים, אם האתר לא ידבר בשפה של קהל היעד! לא יעניין את קהל היעד שלו, הלקוחות יצביעו מהר מאוד בנטישת האתר וזה דבר מאוד גרוע מכמה בחינות. היבט ראשון, אנחנו נפסיד לקוחות פונטציאלים שהתעניינו בבניית אתרים באינטרט וחבל. עד שכבר הם נכנסו לאתר שלנו, הם יוצאים. היבט שני, זה אחוז הנטישה מהאתר שלנו גדל וזה נתון שגוגל לוקח מאוד בחשבון. ככול שאחוז הנטישה גדל אז הדרוג שלנו הופף להיות פחות טוב מכוון שגוגל חושב שהאתר שלנו לא טוב לקהל היעד ולביטוי שהוא מחפש, כזכור גוגל צריך לתת ללקוחות שלו (הגולשים) את התוצאה הטובה ביותר בזמן הקצר ביותר וזה מאוד חשוב לבניית אתרים.

נוף סירקין גבעתיים

קבוצת "נוף סירקין" נוסדה בשנת 2008 כחברה יזמית. החברה בבעלות וניהול יזמים וקבלנים בעלי ניסיון מצטבר של עשרות שנים ביזמות ובנייה של מאות יחידות דיור. החברה רכשה נכס מסחרי משמעותי במתחם, ומכיוון שכך הצלחת הפרויקט חשובה לנו כפליים.

גל תמרי

הצצה לספר: לאחר שהיא נרגעה מהבכי חסר השליטה, נשכבנו במיטה וניסיתי לנחם אותה. התחייבתי לה שהתור שלנו עוד יגיע, ואנו נעבור את התקופה הקשה הזו, וכשניזכר בה נצחק עליה יחד. אמרתי לה שהיא לא מקולקלת. היא מושלמת כמו שהיא. שהיא יפה וחזקה, עוצמתית ויכולה לעשות הכל, ואם היא לא הייתה כזו, אז אלוהים היה מעביר את השיעור הקשה הזה למישהו אחר.

חיים ליפא - אסטרטגיה אירגונית בע"מ

הרובוטים בעלי האינטליגנציה המלאכותית משתלטים וגונבים לנו מאות מיליוני מקומות עבודה. הם מהווים סכנה ממשית לנו ולילדינו!

אלונה אילון - מעצבת פנים

שמי אלונה אילון, מעצבת פנים ומעצבת גרפית. בעלת תואר ראשון בעיצוב פנים ותקשורת חזותית במרחב, בוגרת קורס הום-סטיילינג במכללת HIT. מאז ומתמיד נשמתי עיצוב וחייתי אותו במלוא מובן המילה. קמה כל בוקר להפוך כל חלום לממשי ומציאותי, צבעים וטקסטורות הם התשוקה הכי גדולה שלי. לכל אחד מאיתנו השקפה שונה וראיה אחרת, וחלום משל עצמו.

לוקינג קונטרול

Locking Control has invented and developed the world’s most sophisticated and advanced system that provides solutions for the unique challenges of any institutional / military organization and any firearm carrier. As part of the system’s functionality, you control your own gun using a smart watch.

איתן ייעוץ וליווי משכנתאות

כעובד מדינה מגיעים לך תנאים מועדפים שיחסכו לך עשרות עד מאות אלפי שקלים, חסכון מובטח! רק חברה מנוסה המשרתת עובדי מדינה בלבד תשיג עבורך את המשכנתא הטובה והאטרקטיבית ביותר בשוק. איתן ייעוץ וליווי משכנתאות - כשזה מגיע למשכנתא לעובדי המדינה מגיע יותר!

ניהול נטו

ניהול נטו מספקת לעסקים שירותי ייעוץ כלכלי ועסקי; גיוס אשראי ותמריצים; וניהול אשראי שוטף – מזה למעלה מ- 15 שנה.

D.B.S Home

Not sure which mortgage is best for you? We make sense of the variety of mortgage options available in the market today. Whether you are new to the mortgage experience or a seasoned property holder DBS mortgage consulting is here to guide you through the process every step of the way.

פסיפס - חדשנות עירונית

פסיפס נה"ל -ניהול, הנדסה וליווי, שמתמחה בניהול, הנדסה וליווי של פרויקטים בהתחדשות עירונית החברה מנהלת פרויקטים ע"י מומחים בהנדסה כלכלה וחברה

וורקו צקסטאר

מחסן ייבוא חלפים וורקו צ'קסטאר יבוא חלפים דחופים מספקים מורשים

אורי זר

ערבי שירה בקהלים גדולים עם צג של מילות השיר, הקהל משתתף בשירה סוערת ומעצים את האווירה, אורי אוהב לעורר את הקהל בריקוד ושירה.

Dinor Zer

Dinor Zer - music & language
עוד עבודות

בניית דף נחיתה טוב לגוגל

גוגל אוהב טקסט, ככול שהטקסט טוב איכותי עם מימינום 500 מילים איכותיות, כלומר שהתוכן טוב התוכן איכותי שמראה שאתם אכן מקצועיים בתחום ואתם מבינים על מה אתם מדבים. מילת המפתח שהגולשים שהזכרנו אכן חוזרת על עצמה בצורה טובה ולירית אז זה אתר טוב עם תוכן איכותי וטוב ומקצועי.

תהליך בניית דף נחיתה, מתחיל בפגישה אישית עם איתנו, אנחנו מנתחים ביחד עם הלקוח למי בניית אתרים אמורה לפנות, איזה שירותים או מוצרים הוא רוצה להגיש ואיזה לא. בשלב השני אנחנו שולחים הצעת מחיר מסודרת לבניית אתר אינטרנט. אם הלקוח מאשר אז אנחנו מתמחים לבנות את אתר האינטרנט בכתובת זמנית לסוג אתר האינטרנט הנכון המתאים והמתקדם ביותר בעבורך, בניית אתרים חייבת לתת דגש על מילת המפתח. בניית אתרים ובהתאמה למאפיינים ולסך הדרישות המיוחדות שלך.