דפי נחיתה

תחום דף נחיתה הוא תחום רוויה עם חברות לבניית אתרים מצויינות, אנחנו נציין פה את הדרישות מאתר טוב ומה אנחנו ממליצים לבניית אתרים באינטרנט.
 

דף נחיתה טוב לקהל היעד שלנו

אני רואה בנקודה הזאת הכי חשובה בבניית אתרים, אם האתר לא ידבר בשפה של קהל היעד! לא יעניין את קהל היעד שלו, הלקוחות יצביעו מהר מאוד בנטישת האתר וזה דבר מאוד גרוע מכמה בחינות. היבט ראשון, אנחנו נפסיד לקוחות פונטציאלים שהתעניינו בבניית אתרים באינטרט וחבל. עד שכבר הם נכנסו לאתר שלנו, הם יוצאים. היבט שני, זה אחוז הנטישה מהאתר שלנו גדל וזה נתון שגוגל לוקח מאוד בחשבון. ככול שאחוז הנטישה גדל אז הדרוג שלנו הופף להיות פחות טוב מכוון שגוגל חושב שהאתר שלנו לא טוב לקהל היעד ולביטוי שהוא מחפש, כזכור גוגל צריך לתת ללקוחות שלו (הגולשים) את התוצאה הטובה ביותר בזמן הקצר ביותר וזה מאוד חשוב לבניית אתרים.

ניהול נטו

ניהול נטו מספקת לעסקים שירותי ייעוץ כלכלי ועסקי; גיוס אשראי ותמריצים; וניהול אשראי שוטף – מזה למעלה מ- 15 שנה.

RCM Digital

RCM is a leading B2B marketing company for Tech & Startup companies, for lead generation and successful marketing campaigns.

D.B.S Home

Not sure which mortgage is best for you? We make sense of the variety of mortgage options available in the market today. Whether you are new to the mortgage experience or a seasoned property holder DBS mortgage consulting is here to guide you through the process every step of the way.

איתן ייעוץ וליווי משכנתאות

כעובד מדינה מגיעים לך תנאים מועדפים שיחסכו לך עשרות עד מאות אלפי שקלים, חסכון מובטח! רק חברה מנוסה המשרתת עובדי מדינה בלבד תשיג עבורך את המשכנתא הטובה והאטרקטיבית ביותר בשוק. איתן ייעוץ וליווי משכנתאות - כשזה מגיע למשכנתא לעובדי המדינה מגיע יותר!

מילי ברבי

אני מציעה לך תוכנית שבה נלך יד ביד בדיוק מהמקום בו את נמצאת כרגע אל עבר היעד שלך שנגדיר יחד. אני אלווה אותך, אכוון אותך ואדייק את הצעדים שלך עד שתרגישי שוב נאהבת, אבל הפעם על ידי עצמך. למקום שבו תרגישי שלמה ונינוחה עם מי שאת, שתוכלי לבטא את עצמך באופן מושלם בלי לדאוג כל הזמן איך הרצונות שלך יתפסו בעיני הסביבה.

ייעוץ משכנתאות מקצועי

משכנתא הינה הלוואה הנלקחת כנגד נכס פרטי.זאת אומרת, הבית משמש כערבות או בטוחה כנגד הכסף שנלקח מהבנק. ישנם כמה סוגים של משכנתאות .
עוד עבודות

בניית דף נחיתה טוב לגוגל

גוגל אוהב טקסט, ככול שהטקסט טוב איכותי עם מימינום 500 מילים איכותיות, כלומר שהתוכן טוב התוכן איכותי שמראה שאתם אכן מקצועיים בתחום ואתם מבינים על מה אתם מדבים. מילת המפתח שהגולשים שהזכרנו אכן חוזרת על עצמה בצורה טובה ולירית אז זה אתר טוב עם תוכן איכותי וטוב ומקצועי.

תהליך בניית דף נחיתה, מתחיל בפגישה אישית עם איתנו, אנחנו מנתחים ביחד עם הלקוח למי בניית אתרים אמורה לפנות, איזה שירותים או מוצרים הוא רוצה להגיש ואיזה לא. בשלב השני אנחנו שולחים הצעת מחיר מסודרת לבניית אתר אינטרנט. אם הלקוח מאשר אז אנחנו מתמחים לבנות את אתר האינטרנט בכתובת זמנית לסוג אתר האינטרנט הנכון המתאים והמתקדם ביותר בעבורך, בניית אתרים חייבת לתת דגש על מילת המפתח. בניית אתרים ובהתאמה למאפיינים ולסך הדרישות המיוחדות שלך.