תיק עבודות

קסם הקרמל

מאז שהוקמה בשנת 2004, חברת קייטרינג קסם הקרמל לקחה חלק באלפי אירועים והעניקה ללקוחותיה חוויה קולינארית בלתי נשכחת. שירותי הקייטרינג שלנו מותאמים לכל אירוע – מחתונות ובריתות, ועד כנסים עסקיים ואירועי חברה, מאירועים קטנים ועד אירועים גדולים, מאירועים באולמות ועד אירועים בטבע.

נוף סירקין גבעתיים

קבוצת "נוף סירקין" נוסדה בשנת 2008 כחברה יזמית. החברה בבעלות וניהול יזמים וקבלנים בעלי ניסיון מצטבר של עשרות שנים ביזמות ובנייה של מאות יחידות דיור. החברה רכשה נכס מסחרי משמעותי במתחם, ומכיוון שכך הצלחת הפרויקט חשובה לנו כפליים.

Conpe Israel

אחד הפרויקטים הכי מעניינים שיצא לנו לקחת חלק בו, הקמת חנות לתאורת קמפינג ולחצר... האתר מתאפיין במוצר סופר ייחודי לתאורת חוץ ניידת בכמה רמות פלוס אביזרים רלוונטיים. היינו צריכים לתת דגש על המוצר על התוצאה של התאורה ונראה לי שהצלחנו בזה, בזכות העיצוב הסופר מדוייק של Liat Moshe Donio שיודעת להדגיש בדיוק כל שבב של אור והתכנות של האחת והיחידה המלכה שלנו סיגי שעבדה איתי ימים ולילות בכדי ליצור מוצר מושלם.

סיפורי נייר

זה סיפור שהתבשל על אש קטנה במשך הרבה שנים… התחיל מאהבה ליצירה, המשיך מהיכרות עם עולם הילדים, והפך את החיבור הבלתי נמנע הזה ליצירה חדשה של קו ורוח. אנו בסיפורי נייר בונים את המוצרים בהקפדה, ובמטרה לשים את החוויה שלכן/ם במרכז, כשהמוצר הוא הטריגר, או האווירה.

גל תמרי

הצצה לספר: לאחר שהיא נרגעה מהבכי חסר השליטה, נשכבנו במיטה וניסיתי לנחם אותה. התחייבתי לה שהתור שלנו עוד יגיע, ואנו נעבור את התקופה הקשה הזו, וכשניזכר בה נצחק עליה יחד. אמרתי לה שהיא לא מקולקלת. היא מושלמת כמו שהיא. שהיא יפה וחזקה, עוצמתית ויכולה לעשות הכל, ואם היא לא הייתה כזו, אז אלוהים היה מעביר את השיעור הקשה הזה למישהו אחר.

חיים ליפא - אסטרטגיה אירגונית בע"מ

הרובוטים בעלי האינטליגנציה המלאכותית משתלטים וגונבים לנו מאות מיליוני מקומות עבודה. הם מהווים סכנה ממשית לנו ולילדינו!

אלונה אילון - מעצבת פנים

שמי אלונה אילון, מעצבת פנים ומעצבת גרפית. בעלת תואר ראשון בעיצוב פנים ותקשורת חזותית במרחב, בוגרת קורס הום-סטיילינג במכללת HIT. מאז ומתמיד נשמתי עיצוב וחייתי אותו במלוא מובן המילה. קמה כל בוקר להפוך כל חלום לממשי ומציאותי, צבעים וטקסטורות הם התשוקה הכי גדולה שלי. לכל אחד מאיתנו השקפה שונה וראיה אחרת, וחלום משל עצמו.

לוקינג קונטרול

Locking Control has invented and developed the world’s most sophisticated and advanced system that provides solutions for the unique challenges of any institutional / military organization and any firearm carrier. As part of the system’s functionality, you control your own gun using a smart watch.

אלירן גלילי

אלירן גלילי - יצירות בהתאמה ״אמן יוצר עם אישיותו על כל רבדיה״ אלירן גלילי הוא אחד השמות העולים בעולם האומנות המקומי. האמנות שלו באה לידי ביטוי ביצירות מופלאות על קנבס ואלו מקשטות כבר מאות בתים ומשרדים בישראל. כאן תוכלו ליצור יחד איתי אמנות ייחודית לחלל ולמלא את הקיר שלכם בטאץ אומנותי ומיוחד.

יישום אסטרטגיות

יישום אסטרטגיות הינה חברה מובילה לייעוץ אסטרטגי, אשר נוסדה בשנת 1987. מאז היווסדה, יישום ייעצה וליוותה מאות חברות ישראליות ובינלאומיות מובילות, בענפים רבים ומגוונים. ליישום ידע, ניסיון ויכולות ייחודיות בהשגת פריצות דרך עסקיות, פיתוח קטגוריות פעילות חדשות, הובלת תהליכים, אסטרטגית ניהול לקוחות, אסטרטגית שרות ומכירות, ניצול הזדמנויות עסקיות ועוד.

אלי דן - חברה ליזמות ובניה

חברת אלי דן חברה לבניין בע"מ, הינה חברה בבעלות פרטית אשר נוסדה בשנת 1990. החברה יוזמת ומבצעת פרויקטים עצמיים למגורים ומסחר בסדר גודל בינוני גדול. החברה קיבלה את פרס ת"א לבתים לשימור. מחלוצות תמ"א 38 ופעלה רבות בתוכנית לב העיר בעיר ת"א.

אורן לוי נכסים

אורן לוי דירות למכירה והשכרה בשרון והמרכז, משרד תיווך בשרון. מתמחה השכרת נדל"ן - דירות להשכרה, נכסים להשכרה, מגרשים להשכרה, משרדים להשכרה, מבני תעשייה להשכרה בשרון ובמרכז . ההשכרה למבנים חדשים ונכסים בכל טווח המחירים.
עוד עבודות