תיק עבודות

ניהול נטו

ניהול נטו מספקת לעסקים שירותי ייעוץ כלכלי ועסקי; גיוס אשראי ותמריצים; וניהול אשראי שוטף – מזה למעלה מ- 15 שנה.

עופר דיגמי

מטרת הייעוץ התזונתי היא עידוד אורח חיים מאוזן ויצירת הרגלים בריאים לטווח ארוך במטרה לטפל בבעיות בריאותיות. התהליך כולל מספר פגישות וכן ליווי רצוף במהלך התקופה.

RCM Digital

RCM is a leading B2B marketing company for Tech & Startup companies, for lead generation and successful marketing campaigns.

D.B.S Home

Not sure which mortgage is best for you? We make sense of the variety of mortgage options available in the market today. Whether you are new to the mortgage experience or a seasoned property holder DBS mortgage consulting is here to guide you through the process every step of the way.

איתן ייעוץ וליווי משכנתאות

כעובד מדינה מגיעים לך תנאים מועדפים שיחסכו לך עשרות עד מאות אלפי שקלים, חסכון מובטח! רק חברה מנוסה המשרתת עובדי מדינה בלבד תשיג עבורך את המשכנתא הטובה והאטרקטיבית ביותר בשוק. איתן ייעוץ וליווי משכנתאות - כשזה מגיע למשכנתא לעובדי המדינה מגיע יותר!

Digital Innovation Hub for Smart Cities​

The Bar Ilan Center for Smart Cities is recognized by the EU SMART SPECIALISATION PLATFORM as a Digital Innovation Hub providing necessary services and activities to promote the ecosystem’s growth. Therefore, it was added to the EU DIH Catalogue as a fully operational hub. Our Hub ecosystem drives scientists, entrepreneurs, municipalities, solution providers and citizens to work together to better understand the city’s needs and find the best solutions

לוי עמיאל בע”מ – יזמות ושיווק נדל”ן

בזכות שילוב בין חדשנות, רמה מקצועית בלתי מתפשרת ויחס אישי, חם ומשפחתי, הצלחנו בתקופת זמן קצרה, לצבור שם ומוניטין בעולם הנדל”ן. אנחנו עושים את כל המאמצים בכדי להמשיך לחפש, ליזום ולהוציא אל הפועל ולאפשר ללקוחותינו ליהנות גם בעתיד, מיחידות דיור בפרויקטים איכותיים, העומדים בסטנדרטים גבוהים ומאפשרים ליהנות מרמת חיים גבוהה!!

איילת מצלמת צילום סרטוני תדמית

היי נעים מאוד, שמי איילת גולד ואני פה כדי להוכיח לך שליצור סרטון וידאו זה כיף. איילת מצלמת נוצר מהרצון שלי לעזור לעסקים קטנים כמו שלך לצמוח ולגדול. אני עצמאית בדיוק כמוך ואני יודעת איך סרטון עסקי שיווקי טוב צריך להיראות. קליל, קצר וקולע ועם מסר מנצח.

קובה טרוול

אתם תבחרו את היעדים, את האנשים שיטיילו אתכם, קצב הטיול, המועד, רמת בתי המלון אנחנו נשקיע את הידע המקצועי שצברנו לאורך 15 השנה האחרונות בתכנון המסלול המושלם ביותר עבורכם בהתאם להעדפות ולתקציב העומד לרשותנו.

מילי ברבי

אני מציעה לך תוכנית שבה נלך יד ביד בדיוק מהמקום בו את נמצאת כרגע אל עבר היעד שלך שנגדיר יחד. אני אלווה אותך, אכוון אותך ואדייק את הצעדים שלך עד שתרגישי שוב נאהבת, אבל הפעם על ידי עצמך. למקום שבו תרגישי שלמה ונינוחה עם מי שאת, שתוכלי לבטא את עצמך באופן מושלם בלי לדאוג כל הזמן איך הרצונות שלך יתפסו בעיני הסביבה.

דנה פרידמן

דנה היא מתנה לכל מי שמשכיל להשתמש בכישוריה. כן היא מאמנת, אבל לא סתם מאמנת, מאמנת בחסד עליון, אחת מיני. מהמיוחדות האלו שנדיר למצוא, או כמו שאני קוראת לה “המתנה הגדולה של היקום” ויעידו על כך מאות האנשים אותם ליוותה. אז עכשיו שאתם יודעים שקיימת כזאת אחת, הכדור בידיים שלכם…”

בני מיטוקו - יועץ נדל”ן ויועץ משכנתאות הפיננסים.

בני מיטוקו הוא יועץ משכנתאות ומתווך בעל ניסיון של שנים, אשר מחזיק בכל הידע והכלים המקצועיים לייעץ וללוות אתכם כל הדרך אל עבר הנכס המבוקש. במהלך שנות פעילותו בתחום, צבר בני רשימה ארוכה של לקוחות מרוצים כמו גם, קשרים ומוניטין בתחום – אותם הקשרים הענפים מאפשרים לבני להציע ללקוחותיו היצע גדול ומגוון של נכסים.
עוד עבודות