בנייה . קידום . ייעוץ
מאמר בנושא - רישום אתרכם באינדקסים
מאמר בנושא - רישום אתרכם באינדקסים

רישום אתרכם באינדקסים

רישום אתר באינדקסים 📝 מאוד חשוב לאתר שלכם במיוחד אם הוא חדש ואתם רוצים שכבר מנועי חיפוש הגדולים יסרקו אותו. כמובן זה לא אומר אם תרשמו לאתרי האינדקס שאפרט בהמשך האתר שלכם יגיע לדף הראשון במנוע חיפוש, אבל זה ההתחלה הטובה ביותר שתוכלו לעשות בכדי להיות קיימים ברשת.

למה זה טוב? מנועי החיפוש הגדולים רוצים לתת לכם את התשובות הטובות ביותר לביטוי שהקלדתם, ברור שאם תקלידו מילת מפתח/ביטוי במנוע חיפוש נניח גוגל ותקבלו תשובות לא ממש רלוונטיות למונח החיפוש שאתם רוצים אז אתם תצאו מהר מהאתר (מושג שנקרא 'זליגה' אני ארחיב על זה במאמר אחר), וגרם לכך שאין לכם את המידע שאתם מחפשים.

איך הכול מתחבר, כפי שהסברתי למעלה מנועי החיפוש רוצים לשמור אתכם כלקוחות ורוצים לתת לכם שירות טוב, אז הם הולכים לאינדקסים שמקטלגים אתרים וסורקים אותם ומזינים את האתר ואת מילות המפתח שאליו הוא מכוון במאגרים שלהם. בפעם הבא שמחפש יחפש ביטוי האם יוכלו לשלוף את האתר מהמאגר ולהציגו, מצוין. מנועי החיפוש גם מניחים שאם אתם (בעלי האתר) ידעתם להכניס את האתר שלכם לאינדקס עם המידע הכי מדייק שלו כגון: שם האתר, כתובת האתר, תיאור האתר ומילות המפתח. המדע הזה הוא זהב למנועי החיפוש יש להם הכול ללא צורך בעבודה קשה.

ובכלל אם יש באתר האינדקס קטגוריות לשיוך האתר כמו האתר דמוז (dmoz.org) בכלל פינקתם את מנוע החיפוש.

פשוט, לרשום בגוגל "רישום אתר באינדקסים בחינם" או "רישום אתרכם באינדקס" 📝
רישום אתרכם באינדקסים
למה ללכת לאינדקסים ולא פשוט לסרוק אתר האתר?
איך מנוע החיפוש בכלל מגיע לאתר אינטרנט, נניח הקמנו אתר חדש מנועי החיפוש לא ידעו על קיומו עד אשר יהיה לו קישור באתר אחר שמנוע החיפוש כבר סרק בעבר, כמעט. רק בסריקה הבאה של מנוע החיפוש את האתר הקיים, רק אז יהיה סריקה חדשה ומנוע החיפוש יגיע לאתר החדש שהקמנו. והנה לכם התשובה, אתר חדש צריך הכרות וההכרות הכי טובה היא באתרי אינדקס שנסרקים לעיתים קרובות ע"י מנועי החיפוש, הסריקה במאגרים מאוד קלה וכבר מאנדקסת לפי הקטגוריות.

בואו נתחיל:
לפי שתיגשו לרשימה של אתרי האינדקס ותרשמו את אתרכם, אנא מלאו את הטבלה הזאת שיהיה לכם מוכן ונוח להעתיק את המידע, ראו את הדוגמא של האתר שלי bndsites.co.il:

שם האתר: בי אנד די אתרים (רצוי שם האתר כמו שם העסק).
כתובת האתר: www.bndsites.co.il
תיאור קצר: בי אנד די אתרים מפתחת ומקדמת אתרים באינטרנט, כל האתרים הם רספונסיביים בצורה מלאה ומתאימים לכל סוגי המכשירים והמסכים.
האתרים נבנים לפי הדרישות של גוגל נכון להיום ואנחנו מקבלים דוח ציון מגוגל. עיצוב האתר מתאים לקהל היעד של האתר. (תיאור שמתאר את העסק עם מילות המפתח למטה).
מילות מפתח: בניית אתרים, הקמת אתרים, קידום אתרים ממומן, קידום אתרים אדוורדס (עד חמישה מילות מפתח שמופרדים בפסיקים).
טלפון: 052-502-9000
אימייל: [email protected] (רצוי מייל עיסקי).
 
 
רשימת אתרי האינדקסים:
יש עוד הרבה אתרים אינדקס אבל אני ציינתי את החשובים ביותר ושאין צורך להירשם אליהם.
הוספת אתר Google
http://www.google.co.il
הוספת אתר Bing
http://www.bing.com
הוספת אתר Dmoz
http://www.dmoz.org
הוספת אתר Nana10
http://index.nana10.co.il
הוספת אתר Tapuz
http://www.tapuz.co.il
הוספת אתר Linkbar
http://www.linkbar.co.il