בנייה . קידום . ייעוץ

חנות אונליין – היכל המסיבות

תיק עבודות

זה אחד הפרויקטים הכי מאתגרים שיצא לנו להקים לאחרונה 🧡 חנות אינטרנטית להיכל המסיבות. החנות מכילה המון פריטים שמחולקים לקטגוריות ראשיות כגון: ימי הולדת, אירועים, חגים, מוצרי אפייה, מוצרים משלימים ועוד המון הפתעות.

את כל הטוב הזה ועוד המון מוצרים תוכלו עכשיו להזמין דרך חנות האונליין של היכל המסיבות כמובן אפשר להגיע לחנות ולרכוש פיזי בזכות סידור האתר באמצעות הלקוח דודו טיבי שנתן לנו אורך נשימה וכיוון אותנו בדיוק למוצר שהוא רוצה ובאמת בזכותך האתר מושלם.

תודה רבה 🙏 לגרפיקאית הסופר מוכשרת אנה ורמיינקו שיודעת בדיוק את הצרכים של חנות באינטרנט לרכישת מוצרים אונליין בקלות ובכמה קליקים כולל סליקה באתר וקבלת חשבונית מס קבלה למייל של הרוכש, על הכתיבת תוכן מופקדת האחת והיחידה שמוצאת את המילים הנכונות לגולשים ולגוגל שירי ברק. אחרי שבונים חנות צריך לעשות סבב בדיקות עם אשראי ניסיון או לשים מוצרים בעלויות נמוכות בשביל לבדיקות.

מה דעתכם..
h-hamesibot.co.il

חנות אונליין - היכל המסיבות

חנות קסומה ומתוקה

בחנות עם כמות גדולה של מוצרים צריך לעשות יכולות לסדר את המוצרים בצורה קלה לקטגוריות הראשיות וכן אותו מוצר יכול להופיע בקטגוריות נוספות לדוגמא: בלון כחול מופיע בקטגוריות הראשיות בלונים אבל הוא יכול להיות מופיע בימי הולדת לבנים, במסיבות וכ'ו, שימו לב שהמוצר יכול להיות בעוד קטגוריות כפי שהסברתי אבל הוא לא יהיה מופיע ראשון, הוא יופיע אחרי המוצרים הראשיים 😎 
הכי חושב בחנות אונליין להקל על מנהל החנות האינטרנטית.