בנייה . קידום . ייעוץ

דף נחיתה – דינאור זר

תיק עבודות

דף הנחיתה הזה עבר כמה גילגולים עד שמצא את עצמו וזה מה שנוח בפיתוח באינטרנט, החופש לשתמש באותו אתר לצרכים שונים בקלות ובמהירות. בהתחלה הפרויקט הציג רעיון ייחודי בארץ, לימוד השפה העברית והאנגלית במוזיקה ואח"כ הפך להיות אתר של לימוד מוזיקה לילדים.

דינאור מורה לשפה עברית ואנגלית מצאה דרך ייחודית ללמד עולים חדשים דוברי השפה הרוסית, מסתבר שיותר קל לאנשים ללמוד שפה דרך שירה ומוזיקה ואנחנו זכינו לבנות לדינאור דף נחיתה שמסביר על שיטת הלימוד החדשנית עם המון כלי נגינה מיוחדים. לימודי המוזיקה מתבצעים באווירה ביתית וכייפית.

אנחנו דאגנו שהדף יהיה סופר מהיר עם דגש על מילות מפתח לטובת גוגל וכן שמרנו על UX/UI שהגולשים יראו בצורה ברורה את המחירון של כל חוג וייצרו קשר עם בית העסק, גם צור הקשר מלווה את הגולשים במחשב ובמובייל בכל מקום בלחיצת כפתור בקליק.

מה דעתכם?
dinorzer.co.il

דף נחיתה - דינאור זר

תל לצלילים מקום

תודה לגרפיקאית המושלמת ליאתוש שיודעת לעצב בדיוק לפי הצרכים של הגולשים/ות, אחד הדברים שאני תמיד אומר ללקוחות שלי שהם לא קהל היחד. אנחנו חייבים שהאתר ייעוצב לפי רוח קהל היעד שלהם.

ותודה נוספת לגרפיקאית סיגוש המלכה שיודעת לקחת את העיצוב בפיגמה או ב XD ולהעביר אותו לווב בצורה מושלמת עם בדיקות במחשב ובמובייל.
ואני חייב לעשות בדיקות מכל סוגי המכשירים והמסכים כולל בדיקת מהירות וסטטיסטיקה.