בנייה . קידום . ייעוץ

אתר תדמיתי לחברת – תנורי דיגמי

תיק עבודות

אתרים תדמיתי לתנורי דיגמי, מאוד חשוב לנו שכל גולש יראה את העבודות של התנורים שמתאימים לו, לבית, למרפסת, למאפיה קטנה, למאפיה גדולה ואפילו טאבון ברכב באתר הקפדנו לשמור על הצבעים של הלוגו ולתת במה לכל העבודות וליעקב דיגמי הבעלים של האתר, כל העבודות מוצגים בקולג' ייחודי לאותה רובריקה ויוצרים פסיפס של עבודות מבית דיגמי תנורים, כמובן למדנו המון על שיטת הבניה של התנורים ועל החומרים ועל העבודה הידנים של כל טאבון וטאבון.

תודה רבה לגרפיקאית המוכשרת ליאת משה שעיצבה גם את הלוגו וגם את האתר ודאגה להתאים אותו בדיוק לצורכי הלקוח, תודה רבה למתכנת שעובד איתי כבר הרבה זמן ויודע את השגעונות שלי לסופר מדויק ומהיר עם קוד שכתוב בצורה שגוגל אוהב דניאל מושקוב, כי בסוף אנחנו מקדמים את האתרים אחרי שהם עולים לאוויר וגוגל דורש דפי נחיתה מושלמים לטובת הדירוג גם לאוגני וגם לממומן.

מה דעתכם..
digmi-ovens.co.il

אתר תדמיתי לחברת - תנורי דיגמי

אהבה כזאת למקצוע

מה שאתם רואים, זה מה שאתם מקבלים, אחד הפרויקטים הכי מיוחדים של לקוח תנורי דיגמי שבונה תנורי אבן וטאבונים המון שנים (מעל 35 שנה) כול התנורים נבנים בעבודת יד. באתר היינו חייבים לשמור על האוטנטיות על המראה הנקי על מגוון רחב של עבודות ישיש ליעקב ללקוחות פרטיים שרוצים תנור אבן בחצר ולמאפיות שצריכות טאבונים תעשייתים לכמויות.