אתר אינטרנט לדהן פרידמן, עורכי דין ונוטריון

תיק עבודות

בפרויקט הזה, זכינו להיות מהשלב הראשון של בחירת דומיין, עיצוב לוגו, חבילה משרדית מקיפה וכמובן הקמת האתר לפי הדרישות של גוגל נכון להיום עם עיצוב שמתאים למשרד עורכי דין ובמיוחד לגולשים וללקוחות שלהם שמצפים לאתר שמשדר פירמה גדולה ויציבה.

לכל המטרות האלו ענתה בצורה מושלם מעצבת הבית שלנו שיודעת בדיוק לפגוע ללקוח ברגש ולהציג לו את המוצר שיתאים לשירותים שלו היא ולא אחרת לאית משה או כמו שאנחנו קוראים לה ליאתוש. כאשר העיצוב עובר בשלבים מוקדמים לאישור מצד הלקוח, הפרויקט מתעופף ומקבל זרימה קלה לשלבי התכנות,ופה יש לנו את  המתכנת המקסימה עם יכולות לסייע במיוחד בגירסאות המובייל ובהתאצה מושלמת, תודה סיגל בר-לב או סיגי המלכה. את הסרטון ערכה הבחורה מחול שלנו שדואגת לכל הוידאו שאנחנו צריכים סמדר שילה-מרקוס

מה דעתכם?
dflaw.co.il

הקמת אתר פלוס חבילה משרדית למשרד עורכי דין

תודה רבה ללקוחות תמיר וגפן שאם כל הקשיים לא ויתרו עלינו והיינו איתנו כל הדרך גם שהיה קשה. אני מאמין שהתוצאה המושלמת זה מה שחשוב ואנחנו מתקדמים לשיווק של האתר בעיקר בגוגל.
פה כבר כללי המשחק קשוחים יותר ויש לנו את חובת ההוכחה לתת ללקוח לידיים סופר איכותיים ולא לידיים שמבזבזים זמן ומשאבים ללקוחות. כמובן אני לא רוצה להוריד את עוצמת האש, אבל פרסום זה ג'ונגל וכולם רוצים להיות ראשונים ולקבל לידיים איכותיים אז צריך לתת זמן וסבלנות ואנחנו חייבים לתת תוצאות – אתם צריכים רק לענות לפניות ולסגור ב"ה.