בנייה . קידום . ייעוץ

דף נחיתה – SEA DEW

תיק עבודות

דף הנחיתה, טניטה רטוש הגיעה אלינו מלקוח שהוא חבר טוב אורן לוי נכסים בבקשה להקים לחברה שלו טניטה שהיא קוסמטיקאית דף נחיתה לעסק שלה באווירת יופי עם מחירון של השירותים שלה, גלריית תמונות של המטופלים בעבודה והכי חושב מבצע! שיגרום לגולשות ליצור עם טניטה קשר לטיפולים.

תודה מיוחדת למעצבת המוכשרת שלי ליאת שבנתה שפה ללוגו ולדף הנחיתה וזה התוצאה. העיצוב עבר לשלב התיכנות אצל ודים מתכנת חדש וצעיר עם ים של אחריות למוצר וכושר למידה מהיר. 

מה דעתכם?
sea-dew.co.il

דף נחיתה לקוסמטיקאית - SEA DEW

אנחנו עולים שלב ומתחילים את שלב הפרסום.
הפרסום ירוץ ברשתות חברתיות ברדיוס שלה ויטרגט לקהל היעד הכי מדוייק שלה, כמובן היינו רוצים להתפרס ליותר איזורים אבל אנחנו צריכים לשמור על התקציב (Budget) נכון ליכולת הכלכלית של בת העסק ובתקציב הזה לתת להם את מקסימום התוצאות הכי מדוייקות (לידים חמים).

בפרסום ברשתות חברתיות יותר קשה להגיע לקהל היעד המדויק מיכוון שזה פרסום המוני ומאוד טוב להחדרת מותגים חדשים, נכון שגוגל יותר טוב כי המחפשים ביצעו את פעולת החיפוש שלהם אבל בתחום הקוסמטיקה, נשים (בעיקר) לא עוברות קוסמטיקאיות כמו שעוברים חברת סלולר או ערוצים בטלוויזה ולכן הפירסום לא יהיה קל אבל אנחנו נחדיר מוצר טוב עם מצבע ולאט לאט ננסה להביא תוצאות טובות