בנייה . קידום . ייעוץ

חנויות אונליין

במהלך השנים מתחזקת האופציה של בעלי עסקים בעלי חנויות פיזיות הרצון למכור גם ברשת, ופה באה החנות הווירטואלית או החנות הדיגיטלית או איקומרס יש לה הרבה מילים בעלי אותה משמעות באינטרנט. אני חייב לציין שחנות לא תתקדם בלי פרסום (שיווק אינטרנטי) כמו שיווק בגוגל או בפייסבוק/אינסטגרם, טאבולה ואאוטבריין אלו הכלים שיש לנו באינטרנט לשווק את המוצרים בחנות שלנו. זהו זה המידע על קצה המזלג.

חנויות איקומרס - eCommerce

החנות מאופיינת כפחות מעוצבת אלה כמובילה את גולשים לבצע רכישה בחנות כלומר המוצרים צריכים להיות מוצגים בצורה סופר מדויקת עם תמונות ותיאור לכל מוצר, צריך להכניס רעיונות של גימיק שיגרמו לגולשים לרכוש את המוצרים מהאתר כמו מוצרי מבצע במחיר, כמו קופונים כמו משלוח חינם מעל X שקלים וכיוצא בזה עם זאת החנות חייבת להיות עם חוזים מעורכי דין שמתמחים לדיני רשת, של תנאי השימוש בחנות ותקנון המוצרים והחזרת המוצרים, מחירי ותנאי המשלוחים.
בנושא המשלוחים ניתן לעשות משלוחים לפי כמות או לפי משקל. הפלאג הנפוץ להקמת חנויות באינטרנט זה ווקומרס שעוטף את כל הנושא של חנויות באינטרנט מא' ועד ת' כמו למשל משלוחים, חוזים, מוצרים, קטגוריות, תמונות למוצרים, הזמנות, לקוחות ממש הכול וזה הדבר שאנחנו מאוד אוהבים בפלאג הזה.

אנחנו יודעים להממשק עם כל החברות הסליקה אשר עובדים עם טכנולוגיה של וורדפרס (WordPress) כמובן שאם זה חנות קיימת אנחנו מבצעים את הבדיקות על סביבת פיתוח ולא על האתר לייב Producation. חברות סליקה: קאדקום, טרנזילה, uPay, משולם, יעד שריג, PayPal ועוד. חושב לוודא שיש להן פלאג מתאום לסליקה בוורדפרס ואם הלקוח רוצה למכור גם לחו"ל חובה לוודא שהחברת הסליקה תומכות בחיוב מחו"ל, פה חובה על הלקוח לסדר את המחירים של המוצרים לחול בלי מע"מ.
לעיתים הלקוח רוצה שיהיה לו באתר כמה חברות סליקה לדוגמא החנות של הלקוח עובדת עם קרדקום וללקוח יש גם הנחה ללקוחות ממעדון חבר או כל מועדון, אנחנו יכולים לדאוג שיהיה באתר כמה שיטות תשלום.