בנייה . קידום . ייעוץ

דף נחיתה – עיצובים בבטון

תיק עבודות

דף נחיתה סופר מעוצב ברמה מטורפת עם הקפדה על כל הפרטים הקטנים שדף צריך להכיל. מטרת הדף לתת למתעניינים הצצה ראשונית מה החברה עושה ובמה היא מתחמה עם דוגמאות של העבודות ודרכי צור קשר.
בגלל שדף נחיתה הוא דף אחד ארוך אנחנו חייבים לפרוש את המידע שלא יעיק על הגולשים מצד אחד ומצד שני יתן להם את כל המענה האפשרי, לעיתים גולשים לא אוהבים דף עמוס או דף דליל ואנחנו צריכים לשמור על קו מדוייק ויפה שלא יגרום לנו לנתון זליגה גבוה כלומר נטישה מהדף.

הדף עכשיו מוכן ועובר לשלב פרסום בגוגל אדס אחרי שעשינו מחקר מילות מפתח בגוגל וכמובן בדקנו עם בית העסק מה חשוב לו יותר לפרסם.

מה דעתכם?
decobeton.co.il

דף נחיתה - עיצובים בבטון
דף נחיתה - עיצובים בבטון

מתחילים את הפרויקט עם עיצוב לוגו ע"י הגרפיקאית לירון, הלוגו נבחר בקפידה והלקוחה ידעה להגיד לנו בדיוק מה היא רוצה כמו עץ אדמה שורשים חשוב לה היה השם שלה בברור בגדול, מה היא עושה ואיך הכנסנו בלוגו.

בשלב הבא אפיינו את דף הנחיתה, כמובן בדף אחד הלקוחות רוצים לדחוס את כל המידע ואנחנו צריכים לעשות קומפוזיציה נכונה שהמידע לא יעייף את הגולשים והם יאבדו עניין בנוסף אנחנו צריכים לשמור על מהירות הדף ואיכות העיצוב של הדף ועל זה יש לנו את המעצבת שאנחנו מתחילים להיות צוות לעניין לירון המדהימה. העיצוב מגיע למתכנת ודים בפיגמה והוא יודע בדיוק איך לבנות את זה נכון לגוגל, מהיר, נגשי והכי חשוב מתואם במאה אחוז למובייל.

אני בצניעותי אחראי שכל זה יקרה כמו יצירת מופת מוזיקלית שמחדדים אותה שוב ושוב עד שיוצאת מושלם והלקוחה סופר מרוצה.