בנייה . קידום . ייעוץ

דף נחיתה – יולי לוי

תיק עבודות

דף נחיתה – למדריכת הורים יולי לוי, בדף הנחיתה היינו צרכים להציג את השירותים של הלקוחה להורים בהדרכה פרטנית, סדנאות או הרצאות לגיל הרך ולבני נוער. הדף נותן הצצה על אודות יולי עצמה, איך היה הגיע לתחום, המלצות מהורים בעבר שעברו אצלה תוכנים (בהמלצות ניסנו לא יותר מידי לתת מידע על המשפחות יותר בקווים כללים) וכן נתנו כמה נקודות חוזקה שחשוב שכל משפחה תיישם אצלה כמו הקשבה, זמן איכות עם הילדים ועוד.. תאמינו לי שלמדתי המון.

מה דעתכם?
juli-levi.co.il

דף נחיתה – יולי לוי
דף נחיתה - יולי לוי

אז זה התחיל בעיצוב לוגו לעסק ע"י הגרפיקאית המוכשרת שריי, הלוגו נבחר בקפידה והלקוחה ידעה להגיד לנו בדיוק מה היא רוצה כמו עץ אדמה שורשים חשוב לה היה השם שלה בברור בגדול, מה היא עושה ואיך הכנסנו בלוגו.

בשלב הבא אפיינו את דף הנחיתה, כמובן בדף אחד הלקוחות רוצים לדחוס את כל המידע ואנחנו צריכים לעשות קומפוזיציה נכונה שהמידע לא יעייף את הגולשים והם יאבדו עניין בנוסף אנחנו צריכים לשמור על מהירות הדף ואיכות העיצוב של הדף ועל זה יש לנו את המעצבת שאנחנו מתחילים להיות צוות לעניין לירון המדהימה. העיצוב מגיע למתכנת ודים בפיגמה והוא יודע בדיוק איך לבנות את זה נכון לגוגל, מהיר, נגשי והכי חשוב מתואם במאה אחוז למובייל.
ואני בצניעותי אחראי שכל זה יקרה כמו יצירת מופת מוזיקלית שמחדדים אותה שוב ושוב עד שיוצאת מושלם והלקוחה סופר מרוצה.