בנייה . קידום . ייעוץ
מאמרים-מקצועיים
בניית אתרים לאדריכלים ומעצבי פנים

בניית אתרים לאדריכלים ומעצבי פנים

אם אתם אדריכלים או מעצבי פנים, אתם ודאי מודעים לחשיבות של אתר אינטרנט אסטטי ומרשים שיציג אתכם, את פועלכם ואת תיק העבודות שלכם בצורה מרשימה.
כמובן, שבמידה ובנוסף לנושא של בניית אתרים, תשקיעו גם בקידום האתר במנועי החיפוש (ובראשם גוגל) וברשתות החברתיות, האתר שלכם גם יכול להפוך לאמצעי שיווקי רב ערך שיספק לכם לא מעט עבודה.

בניית אתרים לאדריכלים ולמעצבי פנים – מהיכן מתחילים?

כל אתר אינטרנט מתחיל מהגדרת הצרכים של העומדים מאחוריו ומביצוע מחקר שוק. מטרתם  של שלבים מקדימים אלה היא להבין מהם היתרונות היחסיים של העסק שלכם, מיהם קהלי היעד שלכם ומי המתחרים (הישירים והעקיפים).
בשלב הבא, מגדירים את המטרות והיעדים של האתר. ולאחר מכן, מתחיל באפיון מעמיק של האתר במסגרתו יתקבלו החלטות לגבי: סוג האתר, המבנה, התפריטים, הקטגוריות וכמובן, ייבחר גם סגנון עיצובי.

מגמת חיפוש שנתי לאדריכלים ומעצבי פנים
מגמת חיפוש שנתי לאדריכלים ומעצבי פנים

בניית אתרים למעצבי פנים ולאדריכלים - ניגשים לעבודה

אחרי השלבים המקדימים, ניתן לפנות לעבודה בפועל ולהתחיל בהליך בניה ועיצוב האתר. בחירה בחברה מקצועית ומנוסה המתמחה בנושא של בניית אתרים, תבטיח שתהנו מאתר איכותי, ידידותי למנועי החיפוש, אשר יוצג בצורה אופטימאלית בכל המסכים והדפדפנים.
כמובן, שאתם יכולים להיות שותפים פעילים בתהליך בניית האתר, להעיר הערות או להוסיף טאץ' עיצובי משלכם (הרי לא סתם בחרתם במקצוע שבחרתם).
בסופו של תהליך אתם עתידים ליהנות מאתר שלמעשה יהווה את הפנים שלכם ברשת. כאשר כאמור, מה שיישאר לעשות הוא לדאוג לקדם אותו ולוודא שקהלי היעד הפוטנציאליים שלכם, יגיעו אליו, ייחשפו אליכם וכמובן, יבצעו פעולה (פנייה, השארת פרטים וכיוצא בזה..).

אם אתם אדריכלים או מעצבי פנים אשר מעוניינים בבניית אתר מרשים ואיכותי. מוזמנים ליצור עמי קשר כבר היום ולעשות צעד ראשון ומשמעותי בדרך לאתר שלא רק יענה על כל הציפיות שלכם, אלא גם יפתיע לטובה!