בנייה . קידום . ייעוץ

אתר אינטרנט לזיו משכנתאות

תיק עבודות

האתר עוצב על ידי הזהב של ליאת שתמיד פוגעת בדרישות של הלקוחות עם הצורך לשמור על הכללים של גוגל ו UX/UI. את התיכנות הסופר פיקסל ושמירה על מהירות האתר במיוחד במובייל והתאמה מלאה למובייל (רספונסיביות) זאת האחת סיגוש, כל מילה בסלע נלחשה מהלוחשת למילים שירי ברק. ואני בסה"כ לוקח את המידע מכותבת התוכן, את העיצוב מהגרפיקאית ואת התכנות מהמתכנתת אחרי הקמת אתר מושלם, מתחילים לעבור לדוחות של גוגל ורשתות חברתיות ולחשוב על דרך יעילה ומשתלמת ללקוח לשיווק עם לידים סופר איכותיים בתקציב ראלי, ברור שהתקציב מאוד משחק תפיק במיוחד בתחום של הלוואות ומשכנתאות.

אז מה דעתכם?
ziv-mortgages.co.il

אתר אינטרנט לזיו משכנתאות
אתר אינטרנט לזיו משכנתאות

תחשבו עכשיו שאתם מעוניינים לקחת משכנתא!
כמה מושגים תהיו צריכים ללמוד, כמה החלטות תהיו צריכים לקחת, אצל מי לקחת, מאיזה בנק… ופה האתר של זיו משכנתאות יודע לתת ללקוח את כל התשובות לכל השאלות גם על הקשות, כמובן תמיד חשוב להתייעץ עם זיו לכל דבר בתחום אבל כן האתר ישפוך עליכם אור בתחום שדיי לא ברור לכולנו, האתר אחיד לאורך כל הדרך וכתוב בצורה קלה לקריאה עם נקודות שחשובות להגיש.
בואו תכנסו ותראו אם האתר נותן לכם יותר הבנה בתחום… זקוקים לאתרים תדמיתיים פנו אלינו ונבנה לכם אתר הכי מתאים לתחום שלכם, בלי תבנית כל אתר מקבל עיצוב ייחודי עד הפרט האחרון ברמת בחירת פונט, אייקונים, צבעים, חלוקה הכול.